Зараз наші менеджери відпочивають😴 Ваше замовлення буде опрацьоване та відправлене у робочий час.
+380 (97) 424-35-02
kyivstar
+380 (66) 424-35-02
vodafone
+380 (93) 424-35-02
lifecell
Відгуки про компанію DIVATEX
Дарья Ч.
Відмінно
Юлія Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Маргарита К.
Відмінно
Олена Б.
Відмінно
Снежана С.
Відмінно
Анастасія С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ольга Х.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Піжама чудова, гарна якість, повністю відповідає опису. Дякую за швидку відправку!
Вікторія П.
Погано
Добрий день. Хочу поділитися враженнями про товар ( велосипедки в рубчик сірого кольору ). Не сподобався. Ніякого комфорту та впевненості при носінні, все навпаки. Широкий пояс не тримається на животику, не зважаючи на затягнуту резинку, пояс постійно опускається нижче, виглядає це " дуже естетично". Потрібно постійно підтягувати пояс, що дуже " зручно " в транспорті чи на вулиці. Товар точно не для вагітних, тому не рекомендую. Виробнику варто удосконалити дану модель, щоб заявлений опис відповідав дійсності.
Юлія Ш.
Відмінно
Все сподобалось. Замовляла два комплекта: якість дуже хороша, тканина приємна, ніде резинка не тисне, особливо на животику. Не кошлатиться, після прання тканину добре зберігає форм та не втрачає колір. Зазвичай ношу розмір С, тут взяла М і прекрасно підійшов. Всім рекомендую до покупки. Приємна ціна і якість товару.
Піжама чудова, гарна якість, повністю відповідає опису. Дякую за швидку відправку!
Добрий день. Хочу поділитися враженнями про товар ( велосипедки в рубчик сірого кольору ). Не сподобався. Ніякого комфорту та впевненості при носінні, все навпаки. Широкий пояс не тримається на животику, не зважаючи на затягнуту резинку, пояс постійно опускається нижче, виглядає це " дуже естетично". Потрібно постійно підтягувати пояс, що дуже " зручно " в транспорті чи на вулиці. Товар точно не для вагітних, тому не рекомендую. Виробнику варто удосконалити дану модель, щоб заявлений опис відповідав дійсності.
Все сподобалось. Замовляла два комплекта: якість дуже хороша, тканина приємна, ніде резинка не тисне, особливо на животику. Не кошлатиться, після прання тканину добре зберігає форм та не втрачає колір. Зазвичай ношу розмір С, тут взяла М і прекрасно підійшов. Всім рекомендую до покупки. Приємна ціна і якість товару.