Продавець DIVATEX розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3323 відгуків

На зв'язку у будні, з 10:00 до 18:00. Замовлення, що надходять у неробочий час, будуть опрацьовані згідно графіку роботи🙂

Чи можна вагітним суші?

Чи можна вагітним суші?

Любите їсти суші й не можете відмовитися від них? У цьому немає нічого особливого, поки не настає вагітність. У цей період жінка починає замислюватися над своїм харчуванням, щоб не нашкодити організму. Від стану здоров’я матері безпосередньо залежить розвиток дитини, тому необхідно з усією відповідальністю ставитися до вибору раціону.

На нашому сайті ви можете купити:

Чи можна вагітним суші, чи краще відмовитися?

Лікарі вважають, що за відсутності в анамнезі алергічних реакцій на морепродукти не повинно бути жодних проблем. Проте роли під час вагітності можуть бути небезпечними. Наприклад, якщо риба виявиться зараженою паразитами. За недостатньої термічної обробки продукту є високий ризик потрапляння гельмінтів в організм. Під час вагітності організм більш вразливий, і жінка може опинитися в інфекційній лікарні, де її лікуватимуть за відповідним протоколом. При вагітності краще не ризикувати і не ставити на перше місце власні смакові вподобання. 

Суші вагітним можна їсти, якщо вони приготовані самостійно з перевірених продуктів. Є спеціальні адаптовані рецепти для майбутніх мам. Наприклад, замість сирої риби можна використовувати варені креветки або відварену рибу. Варіантів багато. Важливо враховувати, що під час вагітності жінки часто мають непереборне бажання поласувати чимось конкретним, тому буває складно себе стримати.

Суші для вагітних: «за» і «проти»

Все ж ви вирішили з’їсти суші. На що варто звернути увагу? Основні аспекти:

  1. Зверніть увагу на дотримання гігієни у закладі громадського харчування.
  2. Попросіть сертифікат якості на рибу, яка буде використовуватися.
  3. При замовленні доставки віддавайте перевагу перевіреним кафе та ресторанам, де ви раніше мали позитивний досвід.
  4. По можливості приготуйте страву самостійно. 
  5. Обирайте запечені суші – так менше ризику отруїтися.

У якому триместрі їсти роли безпечно?

Суші під час вагітності — спірне питання. Безпека залежить від складу та дотримання гігієни в процесі приготування. У першому триместрі краще відмовитися від цієї ідеї, оскільки ризик харчових інфекцій (лістеріоз, сальмонельоз) і паразитів є небезпечним для розвитку ембріона. У другому триместрі можна обережно вживати лише термічно оброблені роли (наприклад, з вугром, вареними креветками, омлетом). У третьому триместрі краще уникати сирих морепродуктів через ризик інфекцій, які можуть призвести до передчасних пологів.

Вагітність – це період підвищеної відповідальності для майбутньої мами. У цей час жінка вчиться відповідати не лише за себе, а й за свою дитину, адже правильне формування плода значною мірою залежить від харчових звичок і способу життя матері. Очевидно, що вагітність виключає вживання продуктів сумнівного походження.

Тому рішення, чи їсти суші під час вагітності, залишається за вами. Визначтеся, що для вас важливіше: тимчасове задоволення смакових рецепторів чи здоров’я майбутньої дитини. Абсолютної заборони на японську кухню немає, однак варто подумати про небезпеку, яку несуть у собі сирі морепродукти. У термічно необробленій рибі можуть міститися бактерії та інші небезпечні мікроорганізми. Немає жодних гарантій, що обрана страва приготована у суворій відповідності до санітарних норм. Тому при вживанні ролів або суші існує потенційна загроза для малюка.

Якщо ж сталося так, що ви не втрималися від спокуси, необхідно прислухатися до сигналів організму. При поганому самопочутті обов’язково зверніться до лікаря. Він призначить необхідні дослідження та підбере відповідне лікування. Після отруєння рекомендовано дотримуватися принципів раціонального харчування до покращення стану. Вживайте відварені овочі, м’ясо нежирних сортів. Тимчасово відмовтеся від солодощів і виключіть газовану воду.

Пам’ятайте, що від вашої відповідальності та зваженого підходу залежить здоров’я майбутньої дитини протягом усього її життя. Обирайте продукти правильно, більше гуляйте на свіжому повітрі, провітрюйте спальню перед сном. Міцного вам здоров’я!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner