Відгуки про компанію DIVATEXАнастасія Ч. Погано23.02.2024Ношу штани з комплекту два дні,а уже є маленьки дірочки 😤Качество ужас 😤Олена С. Відмінно22.02.2024Виктория П. Відмінно22.02.2024Угода на маркетплейсі Prom.uaМарія Г. Відмінно22.02.2024Олена К. Відмінно21.02.2024Ольга С. Нейтрально21.02.2024Угода на маркетплейсі Prom.uaДуже тоненький котон, на просвіт, дуже мнеться, виглядає дешево, хіба що на один раз в родом, а потім викинути.Екатерина К. Відмінно20.02.2024Угода на маркетплейсі Prom.uaТетяна Б. Відмінно20.02.2024Марія З. Відмінно19.02.2024Анастасія М. Відмінно17.02.2024Дуже якісні товари :)
Ношу штани з комплекту два дні,а уже є маленьки дірочки 😤
Качество ужас 😤
Дуже тоненький котон, на просвіт, дуже мнеться, виглядає дешево, хіба що на один раз в родом, а потім викинути.
Дуже якісні товари :)